Kullanılmış, 2. El Makine İthalatı Danışmanlığı    

 2. EL MAKİNA İTHAL İZİNLERİNİZİ SİZİN İÇİN ALALIM.

25 YILLIK TECRÜBESİ İLE KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK

YENİ YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ İLE GELEN AVANTAJLARDAN YARARLANMANIZ İÇİN  

Konya ve Ankara ofisleri ile HİZMETİNİZDE..

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz…

Bizimle görüşmeden karar vermeyiniz=>

Tel : 0332 251 8585

AMAÇ: Bu belge İmalat  Sanayinde kendi ihtiyacınıza istinaden üretim tesisinizde kullanmak üzere Eski, Kullanılmış veya Yenileştirilmiş olarak İthal edeceğiniz makine ve teçhizatların alımında kullanılır.

KAPSAM: İmalat Sanayinde kendi ihtiyacınıza istinaden üretim tesisinizde kullanmak üzere ithal edeceğiniz Eski, Kullanılmış veya Yenileştirilmiş olarak İthal edeceğiniz makine ve teçhizatlar izne tabidir.

 

İthal İznine tabi olan ve olmayan makineler listesi tebliğde sunulmuştur.

 

Yatırım Teşvik Belgesi alınmamış ise 1.ve 2.bölgelerde gerçekleştirilecek yatırımlarda 1.000.000-TL,3.ve 4.bölgelerde gerçekleştirilecek yatırımlarda 500.000-TL üzerindeki Kullanılmış ve yeni makine ve teçhizat ithalatlarınız için Yatırım Teşvik Belgesi alabilirsiniz.

   

Yatırım Teşvik Belgeniz bulunması halinde; Gümrük Vergisi + KDV ve KKDF ödemeden Kullanılmış Makinelerinizi Yatırım Teşvik Belgenize ilave ederek ithalatını yapabilirsiniz.

KTD HİZMET OFİSİMİZ
Hizmet Binamız ve fotoğraf galerimiz için tıklayınız...
FAYDALI LİNKLER
Faydalı linklere ulaşmak için tıklayınız...
BASIN'DA KONYA TEŞVİK
Basın'da Konya Teşvik
SHORT INFORMATION ABOUT THE COMPANY
Click here for short info about Konya Tesvik Consultancy
INC KOBİ ASİSTANI
INC Kobi Asistans sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız...
Bizi Takip Edin   
Tüm Hakları Saklıdır. © Haziran 2014 KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK. Firmamız, sitedeki bazı bilgilerin güncel olmamasından sorumlu tutulamaz =>Turizm Yatırım Teşvik,Patent & Marka,Endüstriyel Tasarım,Faydalı Model,TSE,Garanti Belgesi,Satış Sonrası Hizmetler,HYB,Yetkili Servis Ağı,Mevka,Kalkınma Ajansı,2. El Makine İthalatı,DİİB,IPARD,Kırsal Kalkınma,Hurda,Kapasite,Sanayi Sicil,Gıda Üretim İzni,GSM,Barkod,OSB Fizibilite Etüd,Milli Emlak,GSM,İhracat Pazar Araştırması,İthalatçı Firmalar,Kırsal Kalkınma,KOSGEB,TÜBİTAK,....