Konya Teşvik Danışmanlık    
Konya Teşvik Danışmanlık ve Dış Tic. Ltd. Şti., 25 yıllık bürokrasinin farklı kurumlarında deneyimin sonucunda kurulmuştur. Kurucu Ortaklarımız Zekeriya Akol ve  Mustafa Küçükdere Konya Sanayi Odası, T.C. Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü, T.C. Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğü, T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kosgeb Ar-ge Duvarsız İnkübatör Müdürlüğü, Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü, T.S.E., Konya Valiliği, Konya OSB Müdürlüğü gibi birçok kurumlarda uzman, Şube Müdürlüğü, eksper ve bilirkişilik deneyimleriyle sanayicilerimizin hizmetlerinde bulunmuşlardır.

Bütün bu kurumlarda edinilen tecrübeleri ve birikimleri, özel sektöre geçerek tüm yatırımcı ve sanayicilere aktarmak en büyük hedeflerimizdendir. 25 yıllık bir tecrübe ve sağlam temeller üzerine oturmuş, güçlü ve dinamik kadrosu ile firmamız, Konya’da bulunan merkez ofisimiz ve Ankara’daki şubemizle değerli müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir danışmanlık altyapısını kurmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.
             

Seyfi Suna

KTD HİZMET OFİSİMİZ
Hizmet Binamız ve fotoğraf galerimiz için tıklayınız...
FAYDALI LİNKLER
Faydalı linklere ulaşmak için tıklayınız...
BASIN'DA KONYA TEŞVİK
Basın'da Konya Teşvik
SHORT INFORMATION ABOUT THE COMPANY
Click here for short info about Konya Tesvik Consultancy
INC KOBİ ASİSTANI
INC Kobi Asistans sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız...
Bizi Takip Edin   
Tüm Hakları Saklıdır. © Haziran 2014 KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK. Firmamız, sitedeki bazı bilgilerin güncel olmamasından sorumlu tutulamaz =>Turizm Yatırım Teşvik,Patent & Marka,Endüstriyel Tasarım,Faydalı Model,TSE,Garanti Belgesi,Satış Sonrası Hizmetler,HYB,Yetkili Servis Ağı,Mevka,Kalkınma Ajansı,2. El Makine İthalatı,DİİB,IPARD,Kırsal Kalkınma,Hurda,Kapasite,Sanayi Sicil,Gıda Üretim İzni,GSM,Barkod,OSB Fizibilite Etüd,Milli Emlak,GSM,İhracat Pazar Araştırması,İthalatçı Firmalar,Kırsal Kalkınma,KOSGEB,TÜBİTAK,....