Eylül 2013 te Verilen Turizm Ve Otel Yatırım Teşvik Belgeleri  
 
 

EYLÜL 2013 'TE VERİLEN TURİZM VE OTEL YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ

25 YILLIK TECRÜBESİ İLE KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK

YENİ YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ İLE GELEN AVANTAJLARDAN YARARLANMANIZ İÇİN

ANKARA ve Konya ofisleri ile HİZMETİNİZDE..

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz…

Bizimle görüşmeden karar vermeyiniz=>  

Tel : 0332 251 8585 

 

Açıklanan listeye göre eylül ayında, 23 yeni otel yatırımı için Yatırım Teşvik Belgesi düzenlendi. Ayrıca iki otelin modernizasyonu için de  teşvik belgesi verildi.

 

Eylül ayında yatırım teşvik belgesi alan otel yatırımlarından 2 tanesi 5 yıldızlı, 7 tanesi 4 yıldızlı,  10 tanesi  3 yıldızlı ve 4 tanesi de butik otel yatırımalrından oluştu. Eylül ayında otel yatırımları için düzenlenen teşvik belgelerinin toplam tutarı ise 237 milyon TL olarak açıklandı. Teşvik belgesi alan yatırımlar hayata geçtiğinde, Türkiye'nin toplam yatak stoğuna 4 binin üzerinde yatak daha eklenecek.

 

İSTANBUL'A 2 ADET 5 YILDIZLI OTEL DAHA GELİYOR : Eylül ayında yatırım teşvik belgesi alan otellerden 2 tanesi 5 yıldızlı otel yatırımlarından oluştu. 35 milyon 405 bin TL'lik KDV istisnası ve 3 milyon 990 bin TL'lik Gümrük Vergisi Muafiyeti alan Promesa İnşaat, İstanbul'a 442 yataklı bir otal yapacak. İstanbul'a 5 yıldızlı otel yapmak için yatırım teşvik belgesi alan diğer isim ise Çetin Gül. 22 milyon 941 TL'lik yatırım teşvik belgesi alan Çetin Gül de İstanbul'a 466 yataklı bir otel yapacak.
 

Kaynak : Gazeteler  

KTD HİZMET OFİSİMİZ
Hizmet Binamız ve fotoğraf galerimiz için tıklayınız...
FAYDALI LİNKLER
Faydalı linklere ulaşmak için tıklayınız...
BASIN'DA KONYA TEŞVİK
Basın'da Konya Teşvik
SHORT INFORMATION ABOUT THE COMPANY
Click here for short info about Konya Tesvik Consultancy
INC KOBİ ASİSTANI
INC Kobi Asistans sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız...
Bizi Takip Edin   
Tüm Hakları Saklıdır. © Haziran 2014 KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK. Firmamız, sitedeki bazı bilgilerin güncel olmamasından sorumlu tutulamaz =>Turizm Yatırım Teşvik,Patent & Marka,Endüstriyel Tasarım,Faydalı Model,TSE,Garanti Belgesi,Satış Sonrası Hizmetler,HYB,Yetkili Servis Ağı,Mevka,Kalkınma Ajansı,2. El Makine İthalatı,DİİB,IPARD,Kırsal Kalkınma,Hurda,Kapasite,Sanayi Sicil,Gıda Üretim İzni,GSM,Barkod,OSB Fizibilite Etüd,Milli Emlak,GSM,İhracat Pazar Araştırması,İthalatçı Firmalar,Kırsal Kalkınma,KOSGEB,TÜBİTAK,....