Şanlıurfa'ya Dev Yatırım Geliyor  
 

 Şanlıurfa'ya Dev Yatırım Geliyor

25 YILLIK TECRÜBESİ İLE KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK

YENİ YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ İLE GELEN AVANTAJLARDAN YARARLANMANIZ İÇİN

ANKARA ve Konya ofisleri ile HİZMETİNİZDE..

 

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz…  

 


 

 

Bizimle görüşmeden karar vermeyiniz=>  

 

   

 

Tel : 0332 251 8585  

 

OSB Bölge Müdürü Remzi İnalı, 'Şanlıurfa Hazır Giyimde Dünya’nın bir ayağı olacaktır’ dedi.

 

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesine Tekstil adasının kurulacağı öğrenildi. OSB Bölge Müdürü Remzi İnalı, İstanbul Tekstil ve konfeksiyon ihracatçı birlikleri genel sekreterliğiyle yazışma yaptıklarını büyük ihtimalle anlaşacaklarını söyledi. Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterlikleriyle (İTKİB) yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiği bildirildi. İTKİB’nin OSB bölge müdürlüğüne gönderdiği yazıda, Şanlıurfa’da Tekstil adası kurma konusunu yönetim kurulunda konuştuklarını iletti.


ŞANLIURFA’YA ÇOK BÜYÜK BİR YATIRIM YAPILACAKTIR

OSB Bölge Müdürü Remzi İnalı, konuyla ilgili olarak  önemli açıklamalarda bulundu. İnalı, Şanlıurfa Organize Sanayi bölgesinde 500 dönümlük alanın Tekstil adası için ayırdıklarını söyledi.  İnalı, İTKİB’ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, ‘Büyük ihtimalle anlaşacağız. 22 Kasım’da istanbula bizzat ben gidip görüşeceğim. Bir sıkıntı çıkmaması durumunda Şanlıurfa’ya çok büyük bir yatırım yapılacaktır’ dedi.


 DÜNYA’NIN BİR AYAĞI URFA OLACAK

İnalı, OSB’de kurulacak olan tekstil adasıyla birlikte Tüm Dünya’ya Urfa’dan ihracatın yapılacağını vurgulayarak, ‘Hazır giyimde faaliyet gösteren büyük markalar anlaşma sağlandığı takdirde buraya gelecek. Burada çok büyük bir tekstil adası kurulacak. Hazır giyimde  Dünya’nın bir ayağı Urfa olacaktır.’ diye konuştu.


 BİNLERCE KİŞİYE İŞ İMKANI

Kurulacak olan tekstil adasında 5 bin ile 10 bin arası bir istihdamın olacağını dile getiren OSB Müdürü İnalı, ‘ Tekstil adası ile birlikte binlerce kişiye iş imkanı sağlanacak. İleride Şanlıurfa’da artık bir moda merkezi olacaktır.’dedi

İnalı, öte yandan OSB’de tüm alt ve üst yapının tamamlandığı hiçbir sıkıntının olmadığı, Batı illerinden bile daha modern bir Sanayi Sitesine sahip olduklarını da sözlerine ekledi.

 

Şanlıurfa TSOŞANLIURFA'DA YATIRIM ALANLARI, ŞANLIURFA'DA YATIRIM FİZİBİLİTELERİ

Detaylar için linklere tıklayınız =>

 

  

ŞANLIURFA'YA DEV YATIRIM GELİYOR Şanlıurfa'da Yatırım Teşvikleri destekleri yatırım teşvik belgesi danışmanlık  

KTD HİZMET OFİSİMİZ
Hizmet Binamız ve fotoğraf galerimiz için tıklayınız...
FAYDALI LİNKLER
Faydalı linklere ulaşmak için tıklayınız...
BASIN'DA KONYA TEŞVİK
Basın'da Konya Teşvik
SHORT INFORMATION ABOUT THE COMPANY
Click here for short info about Konya Tesvik Consultancy
INC KOBİ ASİSTANI
INC Kobi Asistans sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız...
Bizi Takip Edin   
Tüm Hakları Saklıdır. © Haziran 2014 KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK. Firmamız, sitedeki bazı bilgilerin güncel olmamasından sorumlu tutulamaz =>Turizm Yatırım Teşvik,Patent & Marka,Endüstriyel Tasarım,Faydalı Model,TSE,Garanti Belgesi,Satış Sonrası Hizmetler,HYB,Yetkili Servis Ağı,Mevka,Kalkınma Ajansı,2. El Makine İthalatı,DİİB,IPARD,Kırsal Kalkınma,Hurda,Kapasite,Sanayi Sicil,Gıda Üretim İzni,GSM,Barkod,OSB Fizibilite Etüd,Milli Emlak,GSM,İhracat Pazar Araştırması,İthalatçı Firmalar,Kırsal Kalkınma,KOSGEB,TÜBİTAK,....