Temmuz’da 5 Yıldızlı Otel İnşaatı İçin Alınan Yatırım Teşvik Belgeleri  
 
Temmuz’da 5 Yıldızlı Otel İnşaatı İçin Alınan Yatırım Teşvik Belgeleri

2012 Temmuz’da 5 Yıldızlı Otel İnşaatı İçin Alınan Yatırım Teşvik Belgeleri 

Ekonomi Bakanlığı temmuz ayına ait yatırım teşvik belgesi listesini açıkladı. 2 tanesi İstanbul'a olmak üzere, 4 tane yeni 5 yıldızlı otel geliyor.

5 yıldızlı otel için yatırım teşvik belgesi sistemi yatırım teşvik danışmanlık otel yatırımı için devlet destekleri 

25 YILLIK TECRÜBESİ İLE KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK 

YENİ YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ İLE GELEN AVANTAJLARDAN YARARLANMANIZ İÇİN   

Konya ve Ankara ofisleri ile HİZMETİNİZDE.. 

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz… 

Bizimle görüşmeden karar vermeyiniz=> Tel : 0332 251 8585

 

Ekonomi Bakanlığı'nın açıkladığı yatırım teşvik belgesi listesine göre, temmuz ayında 27 turizm işletmesi için yatırım teşvik belgesi düzenlendi. Düzenlenen 27 yatırım teşvik belgesinin 4 tanesi 5 yıldızlı, 10 tanesi 4 yıldızlı, 6 tanesi 3 yıldızlı ve 2 tanesi de butik otel yatırımından oluşurken, 2 tane öğrenci yurdu yatırımı için de yatırım teşvik belgesi düzenlendi.

Temmuz ayında turizm yatırımları için düzenlenen yatırım teşvik belgelerinin toplam tutarı ise 324 milyon TL oldu. Hayata geçecek yatırımlarla birlikte bu işletmelerde 1193 personel istihdam edilecek. Yatırımlarla birlikte hayata geçecek oda sayısı ise 4 bin.

 

İSTANBUL, MUĞLA VE ÇANAKKALE'YE 5 YILDIZLI OTELLER GELİYOR

Köşdere Turizm Yatırımları ve İşletmeciliği, Çanakkale'ye 5 yıldızlı ve 572 yataklı otel yapmak için 58 milyon TL'lik yatırım teşvik belgesi aldı. Temmuz ayında en büyük ikinci yatırım teşvik belgesini ise 42 milyon TL ile Ortayaş İnşaat aldı. Şirket İstanbul'a 5 yıldızlı ve 392 yataklı bir otel inşaa edecek. İstanbul'a 5 otel yapmak için yatırım teşvik belgesi bir diğer şirket ise Martı Otel işletmeleri AŞ oldu. Şirket, aldığı 36 miyon TL'lik yatırım teşvik belgesi ile İstanbul'a 309 yataklı ve 5 yıldızlı bir otel yapacak. Temmuz ayında yatırım teşvik belgesi alan bir diğer işletme ise Yazkır Yapı Turizm AŞ oldu. Şirket aldığı 21 milyon TL'lik yatırım teşvik belgesi ile Muğla'ya 603 yataklı ve 5 yıldızlı bir otel yapacak.

25 YILLIK TECRÜBESİ İLE

KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK

YENİ YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ İLE GELEN

AVANTAJLARDAN YARARLANMANIZ İÇİN

HİZMETİNİZDE..  


Kaynak : Turizm güncel

 

 

5 yıldızlı otel için yatırım teşvik belgesi sistemi yatırım teşvik danışmanlık otel yatırımı için devlet destekleri 5* beş yıldızlı otel için teşvik hibe destek devlet desteği 4* dört yıldızlı otel için teşvik hibe destek devlet desteği 3* üç yıldızlı otel için teşvik hibe destek devlet desteği 2* iki yıldızlı otel için teşvik hibe destek devlet desteği

 

KTD HİZMET OFİSİMİZ
Hizmet Binamız ve fotoğraf galerimiz için tıklayınız...
FAYDALI LİNKLER
Faydalı linklere ulaşmak için tıklayınız...
BASIN'DA KONYA TEŞVİK
Basın'da Konya Teşvik
SHORT INFORMATION ABOUT THE COMPANY
Click here for short info about Konya Tesvik Consultancy
INC KOBİ ASİSTANI
INC Kobi Asistans sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız...
Bizi Takip Edin   
Tüm Hakları Saklıdır. © Haziran 2014 KONYA TEŞVİK DANIŞMANLIK. Firmamız, sitedeki bazı bilgilerin güncel olmamasından sorumlu tutulamaz =>Turizm Yatırım Teşvik,Patent & Marka,Endüstriyel Tasarım,Faydalı Model,TSE,Garanti Belgesi,Satış Sonrası Hizmetler,HYB,Yetkili Servis Ağı,Mevka,Kalkınma Ajansı,2. El Makine İthalatı,DİİB,IPARD,Kırsal Kalkınma,Hurda,Kapasite,Sanayi Sicil,Gıda Üretim İzni,GSM,Barkod,OSB Fizibilite Etüd,Milli Emlak,GSM,İhracat Pazar Araştırması,İthalatçı Firmalar,Kırsal Kalkınma,KOSGEB,TÜBİTAK,....